Zakończenie rekrutacji na studia II stopnia

luty 11

11 lutego o godzinie 15:00 zamknięte zostaną zapisy na studia magisterskie na Politechnice Białostockiej – uczelnia przygotowała ponad 880 miejsc na 18 kierunkach studiów stacjonarnych i niestacjonarnych. Listę kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia na studia poznamy 15 lutego.

Na stacjonarne studia II stopnia Politechnika Białostocka planuje przyjąć łącznie 746 osób. Do wyboru jest 18 kierunków. Wydział Architektury zaprasza kandydatów na kierunki: architektura i architektura wnętrz. Na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska można studiować: architekturę krajobrazu, biotechnologię, budownictwo, gospodarkę przestrzenną, inżynierię środowiska, a także inżynierię rolno-spożywczą i leśną. Wydział Elektryczny otwiera rekrutację na kierunki: elektronika i telekomunikacja, elektrotechnika; Wydział Informatyki – na: informatykę oraz matematykę stosowaną. Na logistykę oraz zarządzanie i inżynierię produkcji zaprasza Wydział Inżynierii Zarządzania. Na Wydziale Mechanicznym są to: automatyka i robotyka, inżynieria biomedyczna, mechanika i budowa maszyn, mechatronika.

W systemie niestacjonarnym uczelnia oferuje łącznie 138 miejsc na pięciu kierunkach: architektura, architektura wnętrz, informatyka, logistyka, zarządzanie i inżynieria produkcji.

Na to, żeby zalogować się w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK) kandydaci mieli czas od 15 stycznia. Natomiast listę kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia na studia poznamy 15 lutego. Następnie, od 16 do 19 lutego, kandydaci powinni złożyć komplet wymaganych dokumentów do poszczególnych Wydziałowych Komisji Rekrutacyjnych w celu potwierdzenia chęci studiowania. Ostateczną listę przyjętych na pierwszy rok studiów poznamy 21 lutego.

Nie zwlekaj !!! Zarejestruj się w IRK, dopełnij wszystkich formalności i zostań magistrem Politechniki Białostockiej.

Informacje:

Wydział Architektury

• architektura (studia stacjonarne: 75 /studia niestacjonarne: 30)
  • architektura wnętrz (studia stacjonarne: 30 /studia niestacjonarne: 30)

Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska

• architektura krajobrazu (studia stacjonarne: 20)
  • biotechnologia (studia stacjonarne: 20)
  • budownictwo (studia stacjonarne: 75)
  • gospodarka przestrzenna (studia stacjonarne: 40)
  • inżynieria środowiska (studia stacjonarne: 65)
  • inżynieria rolno-spożywcza i leśna (studia stacjonarne: 30)

Wydział Elektryczny