27. Finał WOŚP

styczeń 13

13 stycznia 2019 r. na ulice polskich miast wyjdą wolontariusze z puszkami WOŚP. Tradycyjnie będą wśród nich studenci i pracownicy Politechniki Białostockiej.

Celem 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie zebranie pieniędzy na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

Zapraszamy do kwestowania i wspierania akcji datkami.

Informacje na temat 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na: wosp.bialystok.pl

Aby pomaganie było jeszcze prostsze a wolontariuszy i puszek, do których można wrzucać datki, jeszcze więcej, zachęcamy do przyłączenia się do politechnicznej drużyny. Stwórzmy grupę, która wspólnie będzie zbierała pieniądze dla chorych dzieci. Więcej na: pb.edu.pl/polecamy/zagrajmy-z-wielka-orkiestra-swiatecznej-pomocy