Zagrajmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

04-12-2018

Pomaganie jest dziecinnie proste – to hasło 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już 13 stycznia na ulice polskich miast wyjdą wolontariusze z WOŚP-owymi puszkami. Tradycyjnie już będą wśród nich studenci i pracownicy Politechniki Białostockiej.

Aby pomaganie było jeszcze prostsze a wolontariuszy i puszek, do których można wrzucać datki, jeszcze więcej, zachęcamy do przyłączenia się do politechnicznej drużyny. Stwórzmy grupę, która wspólnie będzie zbierała pieniądze dla chorych dzieci.

Osoby, które chcą zostać wolontariuszami zachęcamy do odwiedzenia strony iwolontariusz.wosp.org.pl, na której można dokonać rejestracji. Wszystkich, którzy chcą podczas finału WOŚP w Białymstoku kwestować w Barwach Politechniki Białostockiej, zapraszamy do kontaktu mailowego – promocja@pb.edu.pl.

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

Tak kwestowaliśmy podczas poprzedniego finału WOŚP: