Kwestura

Dane kontaktowe

mgr Bożena Moczulska 85 746 91 21, 797-995-996, kwestor [at] pb.edu.pl, b.moczulska [at] pb.edu.pl
mgr Jolanta Jarmołowicz 85 746 91 22, j.jarmolowicz [at] pb.edu.pl
Dział Księgowości finans [at] pb.edu.pl  

Kierownik mgr Joanna Godlewska 85 746 70 15, joanna.godlewska [at] pb.edu.pl  

zastępca kierownika mgr Dorota Jabłońska      85 746 70 08, d.jablonska [at] pb.edu.pl

inż. Joanna Kuryłło 85 746 97 76, j.kuryllo [at] pb.edu.pl  

mgr inż. Maciej Półkośnik 85 746 91 24, m.polkosnik [at] pb.edu.pl  

Aneta Mazur 85 746 91 24, a.mazur [at] pb.edu.pl  

Barbara Łoszczyk 85 746 97 76, b.loszczyk [at] pb.edu.pl

Elżbieta Romaniuk      85 746 91 28, e.romaniuk [at] pb.edu.pl

Kierownik mgr Katarzyna Uścinowicz      85 746 70 07, k.uscinowicz [at] pb.edu.pl  

zastępca kierownika mgr Anna Kryńska      85 746 91 25, 746 91 29, anna.krynska [at] pb.edu.pl  

mgr Agata Głowacka      85 746 91 25, a.glowacka [at] pb.edu.pl  

Krystyna Beata Potocka      85 746 91 25, b.potocka [at] pb.edu.pl

mgr Iwona Mika-Backiel 85 746 70 07, i.backiel [at] pb.edu.pl  

Kierownik mgr Agnieszka Stypułkowska      85 746 91 27, a.stypulkowska [at] pb.edu.pl  

mgr Marzena Korpacz      85 746 91 27, m.korpacz [at] pb.edu.pl  

mgr inż. Anna Półkośnik      85 746 70 01, a.polkosnik [at] pb.edu.pl  

mgr Beata Czapska-Sołowianiuk      85 746 91 27, b.czapska [at] pb.edu.pl

Kierownik – mgr Bogumiła Rutkowska      85 746 91 15, b.rutkowska [at] pb.edu.pl  

mgr Katarzyna Szmigiel      85 746 91 15, k.szmigiel [at] pb.edu.pl  

mgr Agnieszka Szmidt      85 746 91 15, a.szmidt [at] pb.edu.pl  

mgr Ewa Świderska      85 746 70 08, e.swiderska [at] pb.edu.pl  

mgr Izabela Wiszenko 85 746 91 28, i.wiszenko [at] pb.edu.pl

Joanna Wysocka      85 746 91 28, j.wysocka [at] pb.edu.pl  

Na skróty
× W ramach naszego serwisu www stosujemy pliki cookies zapisywane na urządzeniu użytkownika w celu dostosowania zachowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkownika oraz w celach statystycznych.
Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.
Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.