Kwestura

Dane kontaktowe

mgr Bożena Moczulska 85 746 91 21, kwestor [at] pb.edu.pl, b.moczulska [at] pb.edu.pl
mgr Marta Lipska 85 746 91 22, m.lipska [at] pb.edu.pl
mgr Małgorzata Kozyrska 85 746 91 20, m.kozyrska [at] pb.edu.pl  

mgr Katarzyna Uścinowicz 85 746 70 07, k.uscinowicz [at] pb.edu.pl  

mgr Iwona Mika-Backiel 85 746 70 07, i.backiel [at] pb.edu.pl

Dział Finansowy finans [at] pb.edu.pl  

Kierownik mgr Joanna Godlewska 85 746 97 76, joanna.godlewska [at] pb.edu.pl  

inż. Joanna Kuryłło 85 746 70 15, j.kuryllo [at] pb.edu.pl  

mgr Izabela Wiszenko 85 746 70 15, i.wiszenko [at] pb.edu.pl  

mgr inż. Maciej Półkośnik 85 746 91 24, m.polkosnik [at] pb.edu.pl  

Aneta Mazur 85 746 91 24, a.mazur [at] pb.edu.pl  

Anna Kryńska 85 746 97 76, anna.krynska [at] pb.edu.pl

Kierownik mgr Bogusława Doroszko      85 746 91 25, 746 91 29, b.doroszko [at] pb.edu.pl  

mgr Agata Głowacka      85 746 91 25, a.glowacka [at] pb.edu.pl  

Krystyna Beata Potocka      85 746 91 25, b.potocka [at] pb.edu.pl

Kierownik mgr Agnieszka Stypułkowska      85 746 91 27, a.stypulkowska [at] pb.edu.pl  

mgr Marzena Korpacz      85 746 91 27, m.korpacz [at] pb.edu.pl  

mgr inż. Anna Półkośnik      85 746 70 01, a.polkosnik [at] pb.edu.pl  

Halina Paśnikowska      85 746 70 01, h.pasnikowska [at] pb.edu.pl

Kierownik mgr Dorota Jabłońska      85 746 70 08, d.jablonska [at] pb.edu.pl  

mgr Ewa Świderska      85 746 70 08, e.swiderska [at] pb.edu.pl  

mgr Katarzyna Szmigiel      85 746 91 15, k.szmigiel [at] pb.edu.pl  

Joanna Wysocka      85 746 91 28, j.wysocka [at] pb.edu.pl  

Elżbieta Romaniuk      85 746 91 28, e.romaniuk [at] pb.edu.pl  

mgr Bogumiła Rutkowska      85 746 91 15, b.rutkowska [at] pb.edu.pl  

mgr Jolanta Edyta Jarmołowicz      85 746 70 13, j.jarmolowicz [at] pb.edu.pl

Na skróty
× W ramach naszego serwisu www stosujemy pliki cookies zapisywane na urządzeniu użytkownika w celu dostosowania zachowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkownika oraz w celach statystycznych.
Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.
Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.