Kwestura

Dane kontaktowe

15-351 Białystok
ul. Wiejska 45A
tel. centrala: 85 746 90 00 09

mgr Bożena Moczulska 85 746 91 21, kwestor [at] pb.edu.pl, b.moczulska [at] pb.edu.pl
mgr Jolanta Jarmołowicz 85 746 91 22, j.jarmolowicz [at] pb.edu.pl
Dział Księgowości finans [at] pb.edu.pl  

Kierownik mgr Joanna Godlewska 85 746 70 15, joanna.godlewska [at] pb.edu.pl  

zastępca kierownika mgr Dorota Jabłońska      85 746 70 15, d.jablonska [at] pb.edu.pl

specjalista ds. księgowości Aneta Mazur 85 746 91 24, a.mazur [at] pb.edu.pl

specjalista ds. księgowości mgr inż. Maciej Półkośnik 85 746 91 24, m.polkosnik [at] pb.edu.pl

specjalista ds. księgowości Joanna Kuryłło 85 746 97 76, j.kuryllo [at] pb.edu.pl

specjalista ds. księgowości Elżbieta Romaniuk      85 746 97 76, e.romaniuk [at] pb.edu.pl

Kierownik mgr Katarzyna Uścinowicz      85 746 70 07, k.uscinowicz [at] pb.edu.pl  

zastępca kierownika mgr Anna Kryńska      85 746 91 25, anna.krynska [at] pb.edu.pl  

specjalista ds. finansowych mgr Agata Głowacka      85 746 70 08, a.glowacka [at] pb.edu.pl  

specjalista ds. finansowych Krystyna Beata Potocka      85 746 70 08, b.potocka [at] pb.edu.pl

specjalista ds. finansowych mgr Iwona Mika-Backiel 85 746 70 07, i.backiel [at] pb.edu.pl  

Kierownik mgr Agnieszka Stypułkowska      85 746 91 27, a.stypulkowska [at] pb.edu.pl  

specjalista ds. księgowości mgr Marzena Korpacz      85 746 70 01, m.korpacz [at] pb.edu.pl  

specjalista ds. księgowości mgr inż. Anna Półkośnik      85 746 70 01, a.polkosnik [at] pb.edu.pl  

specjalista ds. księgowości mgr Beata Czapska-Sołowianiuk      85 746 91 27, b.czapska [at] pb.edu.pl

Kierownik – mgr Bogumiła Rutkowska      85 746 91 15, b.rutkowska [at] pb.edu.pl  

specjalista ds. księgowości mgr Katarzyna Szmigiel      85 746 91 15, k.szmigiel [at] pb.edu.pl  

specjalista ds. księgowości mgr Agnieszka Szmidt      85 746 70 13, a.szmidt [at] pb.edu.pl  

specjalista ds. księgowości mgr Izabela Wiszenko 85 746 70 13, i.wiszenko [at] pb.edu.pl  

specjalista ds. księgowości mgr Ewa Świderska      85 746 91 28, e.swiderska [at] pb.edu.pl  

specjalista ds. księgowości Joanna Wysocka      85 746 91 28, j.wysocka [at] pb.edu.pl  

Na skróty
× W ramach naszego serwisu www stosujemy pliki cookies zapisywane na urządzeniu użytkownika w celu dostosowania zachowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkownika oraz w celach statystycznych.
Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.
Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.