Rozpoczynamy okres wyborczy!

15-02-2024
Szanowni Państwo,
Członkowie społeczności akademickiej Politechniki Białostockiej,

w dniu 15 lutego 2024 r. Senat Politechniki Białostockiej zatwierdził terminarz czynności wyborczych.

W związku z tym, z dniem 16 lutego br. rozpoczynamy w naszej Uczelni okres wyborczy, w trakcie którego społeczność akademicka wybierze:

• Kolegium Elektorów – którego głównym zadaniem jest wybór Rektora Politechniki Białostockiej,
  • Senat Politechniki Białostockiej na kadencję 2024 – 2028 oraz
  • Rektora Politechniki Białostockiej na kadencję 2024 – 2028.

W związku z rozpoczynającym się okresem czynności wyborczych, uprzejmie proszę i zachęcam wszystkich Państwa do odwiedzania strony WYBORY, na której umieszczone będą systematycznie wszelkie decyzje Uczelnianej Komisji Wyborczej (w formie uchwał), wyniki wyborów, formularze i inne niezbędne informacje.

Proszę społeczność Politechniki Białostockiej o zapoznanie się z terminarzem czynności wyborczych, z którego dowiedzą się Państwo o wszelkich ważnych datach.

Zachęcam wszystkich pracowników, studentów i doktorantów do czynnego udziału w wyborach.

Przewodniczący Uczelnianej Komisji Wyborczej

prof. dr hab. inż. Zbigniew Bartosiewicz