Wyniki rekrutacji na Politechnikę Białostocką

12-07-2019

Dziś (12 lipca) o godz. 15:00 kandydaci na studia stacjonarne na Politechnice Białostockiej będą mogli sprawdzić, czy znaleźli się na liście osób zakwalifikowanych do przyjęcia na wybrany przez siebie kierunek.

Listy zakwalifikowanych pojawią się przed biurem Centrum Rekrutacji i Wspierania Edukacji na pierwszym piętrze Centrum Nowoczesnego Kształcenia oraz na poszczególnych wydziałach Politechniki Białostockiej. Kandydaci, którzy znajdą swoje nazwisko na liście zakwalifikowanych, w dniach 13-17 lipca (z wyłączeniem niedzieli) powinni dostarczyć komplet dokumentów rekrutacyjnych do właściwej Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej w celu potwierdzenia chęci studiowania.

Wydziałowe Komisje Rekrutacyjne:
ADRESY
DYŻURY: poniedziałek – piątek: 8:00 – 15:00; sobota: 10:00 – 14:00

Niedostarczenie kompletu dokumentów w wyznaczonym terminie jest jednoznaczne z rezygnacją z podjęcia studiów oraz rezygnacją z udziału w dalszych etapach rekrutacji (dotyczy kandydatów, którzy zakwalifikowani zostali na kierunek oznaczony priorytetem niższym niż 1).

Kandydaci zakwalifikowani na kierunek oznaczony priorytetem niższym niż 1 zobowiązani są również dostarczyć komplet dokumentów do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej – w przeciwnym razie nie będą brani pod uwagę w kwalifikacji na kierunki oznaczone priorytetem wyższym.

Kandydaci, którzy zostali zakwalifikowani na kierunek oznaczony priorytetem niższym niż 1oraz potwierdzili chęć studiowania (złożyli komplet dokumentów) mogą awansować na kierunek oznaczony priorytetem wyższym – lista uzupełniana jest automatycznie.

Opłata za legitymację studencką

Kandydaci zakwalifikowani do przyjęcia na studia muszą wnieść opłatę 22 zł – tytułem „Opłata za legitymację” na ten sam numer konta, na który wpłacana była opłata rekrutacyjna (nie dotyczy kandydatów, którzy posiadają Elektroniczną Legitymację Studencką Politechniki Białostockiej).

Kandydaci niezakwalifikowani – MACIE JESZCZE SZANSĘ !

Kandydaci niezakwalifikowani do przyjęcia na żaden wybrany kierunek automatycznie biorą udział w uzupełnianiu list zakwalifikowanych (patrz: Harmonogram rekrutacji). Wyniki uzupełnienia list ogłoszone zostaną 18 lipca 2019 roku o 15:00.