Zakończenie rejestracji „Matematyka stosowana”

Styczeń 18

W konkursie „Matematyka stosowana” można wygrać indeks na dowolny kierunek studiów dziennych prowadzony na Politechnice Białostockiej. W roku szkolnym 2018/2019 odbędzie się czwarta edycja tego konkursu. Organizatorem jest Centrum Popularyzacji Matematyki SIGNUM działające przy Wydziale Informatyki PB.

Do udziału w konkursie mogą zgłaszać się drużyny dwuosobowe, złożone z uczniów szkół średnich.

Rejestracja uczestników kończy się 18 stycznia 2019 r.

Szczegóły na: signum.pb.bialystok.pl/konkurs