V Ogólnopolski konkurs „Matematyka stosowana” – finał

marzec 11

Aula I, Wydział Elektryczny, ul. Wiejska 45D

9.00

W dniach 11-12 marca 2020 r. odbędzie się II etap Ogólnopolskiego konkursu „Matematyka stosowana”.

To już piąta edycja konkursu, w którym uczniowie szkół ponadpostawowych, wykazując się umiejętnościami zastosowania matematyki w praktyce, zdobywają indeksy na dowolny kierunek studiów stacjonarnych prowadzony na Politechnice Białostockiej. Konkurs jest też niezwykłą okazją, by poznać wykładowców i uczelniane laboratoria, w których podczas finału uczestnicy będą przeprowadzać doświadczenia i obliczenia. Do finałowej rozgrywki zakwalifikowały się 34 zespoły dwuosobowe (spośród 101, które wzięły udział w I etapie).

Harmonogram konkursu w dniu 11 marca 2020 r. Aula I na Wydziale Elektrycznym, ul. Wiejska 45 D:

• 8.15-9.00 – rejestracja uczestników
  • 9.00-9.15 – otwarcie konkursu