Spotkanie Opłatkowe Pracowników i Studentów PB

grudzień 18

Wydział Informatyki, hol w części C

14.00

Rektor Politechniki Białostockiej oraz Dziekan Wydziału Informatyki PB zapraszają na tradycyjne spotkanie opłatkowe społeczności akademickiej naszej uczelni.

18 grudnia 2019 r. o godzinie 14.00 spotkajmy się na holu budynku Wydziału Informatyki (część C).

W świątecznej atmosferze wysłuchamy przesłania duszpasterzy akademickich, zaśpiewamy kolędy z Chórem Politechniki Białostockiej pod dyrekcją prof. Wioletty Miłkowskiej oraz Chórem Studentów i Pracowników „Polifonia” pod dyrekcją Katarzyny Żemczużnikowej, a także poczęstujemy świątecznymi potrawami.

Zapraszamy!