Szkoła Doktorska PB: otwarcie naboru

wrzesień 01

W dniach 1– 8 września 2020 r. przyjmowane są dokumenty od kandydatów do Szkoły Doktorskiej Politechniki Białostockiej.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Szkoły Doktorskiej Politechniki Białostockiej LINK

Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej Politechniki Białostockiej w roku akademickim 2020/2021 odbywa się według następującego harmonogramu:

Data Czynności
30.06.2020 r. Przekazanie do Prorektora ds. Nauki pozytywnie zaopiniowanych przez radę dyscypliny tematyk
i zakresów rozpraw doktorskich w ramach dyscyplin.
01.09.2020 r. – 08.09.2020 r. Przyjmowanie kompletu dokumentów od kandydatów do Szkoły Doktorskiej, zgodnie z Zasadami rekrutacji
do Szkoły Doktorskiej Politechniki Białostockiej.
10.09.2020 r. – 11.09.2020 r. Przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami przez komisję rekrutacyjną.
16.09.2020 r. Ogłoszenie wyników rekrutacji.
30.09.2020 r. Ogłoszenie listy przyjętych.