Międzynarodowa konferencja PPAM

Wrzesień 08

Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej

Konferencja PPAM (Parallel Processing and Applied Mathematics) jest jedną z kilku najważniejszych europejskich konferencji naukowych z dziedziny przetwarzania równoległego i rozproszonego oraz zastosowania metod matematycznych i komputerowych. Spotkania z tej serii odbywają się co dwa lata w wiodących ośrodkach akademickich w Polsce.

Organizatorzy XIII, tegorocznej edycji konferencji: to Instytut Informatyki Teoretycznej i Stosowanej Politechniki Częstochowskiej oraz Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej.

Szczegóły dostępne są na stronie: www.ppam.pl