Start letniej szkoły VIPSKILLS

lipiec 02

24 studentów, po ośmiu z Polski, Hiszpanii I Litwy, rozpocznie w poniedziałek (2 lipca) letnie zajęcia na Politechnice Białostockiej. Przedsięwzięcie w ramach projektu VIPSKILLS – Virtual and Intensive Course Developing Practical Skills of Future Engineers organizują trzy uczelnie partnerskie: University of Cordoba, Vilnius College of Technologies and Design oraz Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej.

Podczas szkoły letniej VIPSKILLS studenci zapoznają się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi wdrażanymi przez wybrane firmy branży budowlanej. Będą uczestniczyć w zajęciach i wykładach, odwiedzą Centrum Energetyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz fabrykę grzejników PURMO w Rybniku. Będą też oglądać tereny wybranych placów budowy prowadzonych przez Budimex.
Projekt VIPSKILLS w ramach działania „Partnerstwo Strategiczne w sektorze szkolnictwa wyższego” w programie Erasmus+ zakończy się w 2019 roku.

Inauguracja Międzynarodowej Szkoły Letniej VIPSKILLS
2 lipca 2018 r. godz. 9:00