Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich

Grudzień 04

Białowieża

W dniach 4-7 grudnia 2019 roku Politechnika Białostocka będzie gospodarzem obrad Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich KRASP, Posiedzenia Prezydium i Zgromadzenia Plenarnego KRASP. Wydarzenie, które wpisuje się w obchody jubileuszu 70-lecia działalności Politechniki Białostockiej odbędzie się w Białowieży.

KRASP jest instytucją zrzeszającą rektorów wszystkich uczelni polskich. Podejmuje działania prowadzące do stworzenia efektywnego i zintegrowanego systemu edukacji narodowej oraz działa na rzecz rozwoju szkolnictwa wyższego, nauki i kultury.

W obradach KRASP w Białowieży udział weźmie blisko 150-osobowa grupa przedstawicieli szkół wyższych.

Więcej informacji o działalności KRASP na stronie: www.krasp.org.pl