Konferencja naukowa HORYZONTY ZARZĄDZANIA 4.0.

Czerwiec 08

Konferencja naukowa Horyzonty Zarządzania 4.0. w ramach obchodów 25-lecia Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej odbędzie się 8 czerwca 2018 r. (piątek).

Obchodom towarzyszyć będą takie wydarzenia jak: Dni Wydziału, Dzień Logistyki, Forum Przedsiębiorców czy Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki.

Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej powstał na bazie utworzonego w 2001 roku decyzją ówczesnego Ministra Edukacji Narodowej i Sportu Wydziału Zarządzania. Ten zaś powstał w wyniku przekształcenia istniejącego od 1993 roku Instytutu Zarządzania i Marketingu. Obecnie WIZ PB jest jednym z dwóch największych – pod względem liczby studentów – wydziałów Politechniki Białostockiej. Studia na tym Wydziale ukończyło dotychczas ponad 15 tysięcy absolwentów.

grafika jubileuszu WIZ PB