Inauguracja roku akademickiego 2019/2020

październik 09

Wydział Elektryczny, Aula Duża

Rektor i Senat Politechniki Białostockiej serdecznie zapraszają na inaugurację roku akademickiego 2019/2020. Uroczystość odbędzie się 9 października 2019 roku o 12.15 w Auli Dużej, Wydział Elektryczny, ul. Wiejska 45D

W programie uroczystości:

• wystąpienie JM Rektora Politechniki Białostockiej prof. Lecha Dzienisa,
  • immatrykulacja studentów i doktorantów,
  • wykład inauguracyjny prof. Andrzeja Eliasza pt. „Innowacyjność w erze świata cyfrowego”.

Oprawę muzyczną uroczystości zapewni Chór Politechniki Białostockiej pod dyrekcją prof. Wioletty Miłkowskiej.

Transmisję on-line przygotuje Naukowa Interaktywna Telewizja HD PLATON TV. Do oglądania przekazu zaleca się używanie przeglądarek obsługujących wtyczkę Microsoft Silverlight: Mozilla Firefox oraz Internet Explorer.

Zapraszamy także do udziału w nabożeństwach w intencji społeczności akademickiej:

• 6 października o 19.30 w Bazylice Archikatedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Białymstoku
  • 8 października o 17.00 w Katedralnej Cerkwi pw. św. Mikołaja Cudotwórcy w Białymstoku