III Dzień Logistyki

maj 28

Wydział Inżynierii Zarządzania ul. Ojca Tarasiuka 2, Kleosin

8:15-15:15

We wtorek 28 maja 2019 r. na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej odbędzie się III Dzień Logistyki.

W programie przewidziane są wykłady prowadzone przez przedstawicieli przedsiębiorstw: PEKAES Sp. z o.o., British American Tabacco Polska S.A., GIZO RENTAL Sp. z o.o., Multicco Sp. z o.o., Raben Logistics Polska Sp. z o.o. oraz przedstawienie sceniczne pt. „Droga Ceemerki” przygotowane przez pracowników Adampol S.A. pod kierunkiem Dyrektor Departamentu Sprzedaży – pani Barbary KONCEWICZ.

W tym roku, po raz pierwszy, w ramach wydarzenia odbędą się również Targi Pracy, Praktyk i Staży, w których uczestniczyć będą: AC S.A., Anait Group Sp. z o.o., Barter S.A., British American Tobacco Polska S.A., Budrad Polska Sp. z o.o., Gizo Rental Sp. z o.o., Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku, Kompania Piwowarska S.A., PEKAES Sp. z o.o., LogMap, Multicco Group, Petrosoft.pl Technologie Informatyczne Sp. z o.o., Procter & Gamble Polska Sp. z o.o., Rohlig Suus Logistics. Targi Pracy, Praktyk i Staży skierowane są do wszystkich zainteresowanych studentów Politechniki Białostockiej.

Studenci będą również mieli możliwość uczestniczyć w warsztatach „Pytania rekrutacyjne bez tajemnic” oraz skorzystać ze Stoiska Doradztwa Kariery „Jak uniknąć błędów w CV – przejdź i poradź się Ekspertów z PEKAES”.

Nie zabraknie również licznych konkursów z nagrodami, pokazów widowiskowych i poczęstunku „poligonowym bigosem”.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki i Zakupów, które reprezentować będzie prezes – pan Mariusz Gierałtowski z prelekcją pt. „Uczelnia i biznes – taka współpraca się opłaca”

Pomysłodawcami i organizatorami Dnia Logistyki są studenci z działającego przy Wydziale Inżynierii Zarządzania Studenckiego Koła Naukowego Logistyki „LOGISQUAD”. Opiekunami koła są dr Marta Jarocka i dr Urszula Ryciuk.

Szczegółowe informacje na temat przebiegu Dnia Logistyki znajdują się na plakatach i stronie internetowej wydarzenia:

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu!