II Podlaska Konferencja Drogowa BetoNOWE drogi w Polsce

maj 23

Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej

Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej wraz ze Stowarzyszeniem Producentów Cementu, Chryso Polska, OAT oraz Cement Ożarów mają zaszczyt zaprosić na II Podlaską Konferencją Drogową BetoNOWE drogi w Polsce.

Konferencja odbędzie się w środę, 23 maja 2018 r. na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej. Jej celem jest kontynuowanie działań zmierzających do poprawy jakości dróg w województwie podlaskim poprzez wybór najbardziej optymalnych rozwiązań w tej dziedzinie i połączenie ich z lokalnym potencjałem wykonawczym oraz miejscowymi surowcami.

Uczestnicy spotkania wysłuchają cyklu wykładów przybliżających najnowsze rozwiązania technologiczne, a także obejrzą pokazy praktycznych przykładów budowy dróg w Polsce i wykorzystania betonu w infrastrukturze drogowej.

Prelegentami konferencji na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska będą wybitni naukowcy z Politechniki Białostockiej, Akademii Górniczo-Hutniczej oraz innych uczelni, a także przedstawiciele przemysłu i instytucji naukowych.

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym przez Wojewodę Podlaskiego, Rektora Politechniki Białostockiej, Prezydenta Miasta Białegostoku, Związek Gmin Wiejskich Województwa Podlaskiego, Podlaską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej Oddział w Białymstoku.

Zapisy i potwierdzenia uczestnictwa w Konferencji na stronie nawierzchniebetonowe.com.pl. Dodatkowe informacje: Łukasza Toros tel. +48 501 035 014.

Program konferencji:

09:30 – 10:00 – rejestracja uczestników