I Podlaskie Dni Młodego Elektryka

luty 28

I Podlaskie Dni Młodego Elektryka odbędą się 28 lutego 2019 r. na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej.

Wydarzenie jest nowym przedsięwzięciem studentów Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej, członków Studenckiego Koła Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Warto dodać, że SEP w 2019 roku obchodzi setną rocznicę działalności. Pasją organizatorów jest elektryka, celem – popularyzacja branży, w której zdobywają wykształcenie oraz promocja podlaskich elektryków.
Jedną z atrakcji Podlaskich Dni Młodego Elektryka będzie panel dyskusyjny „Dyplom, który ma wartość, czyli absolwenci o wpływie Politechniki Białostockiej na rozwój ich kariery zawodowej”. W panelu wezmą udział przedstawiciele trzech pokoleń absolwentów Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej, którzy w swoim życiu zawodowym osiągnęli niejeden sukces.

Wydarzenie objął patronatem JM Rektor Politechniki Białostockiej.

Organizatorami I Podlaskich Dni Młodego Elektryka są:

• Stowarzyszenie Elektryków Polskich,
  • Wydział Elektryczny Politechniki Białostockiej,
  • Studenckie koło SEP przy Politechnice Białostockiej.

Więcej informacji na: www.facebook.com/IPDME

Podlaskie Dni Młodego Elektryka_grafika