Dzień Młodego Inżyniera

kwiecień 02

We wtorek, 2 kwietnia 2019 r. zapraszamy na Dzień Młodego Inżyniera, który odbędzie się na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska. DMI jest organizowany przez miesięcznik „Builder” oraz Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej.

W programie DMI warsztaty poprowadzą wybitni inżynierowie, reprezentujący największe firmy z branży budowlanej. Przedstawione zostaną wyzwania inżynierskie, oparte na konkretnych przykładach zrealizowanych inwestycji. W programie również ćwiczenia dla inżynierów budownictwa z BIM w programie Revit, które poprowadzi trener firmy AEC Design, dystrybutor autodesku w Polsce, jak też warsztaty „Budownictwo modułowe w praktyce” poprowadzone przez dział projektowy Unihouse.

UDZIAŁ W WYDARZENIU JEST BEZPŁATNY.

Wszyscy uczestnicy DMI otrzymają imienne certyfikaty.

Certyfikaty zostaną wydane osobom, które przed wydarzeniem zarejestrują się na platformie platformę B4F    i  w dniu 2 kwietnia, podczas DMI dokonają potwierdzenia rejestracji w systemie Builder.  Wszyscy uczestnicy DMI na podstawie otrzymanych certyfikatów zostaną usprawiedliwieni z nieobecności na zajęciach w danym dniu.

UWAGA: uczestnicy warsztatów BIM (revit) oraz warsztatów „Budownictwo modułowe w praktyce” proszeni są o zabranie ze sobą komputerów (z naładowaną baterią). Dodatkowo w przypadku WARSZTATÓW BIM konieczne jest zainstalowanie programu Revit 2019 oraz Nevisworks Manage 201 (link do pobrania bezpłatnej wersji przy rejestracji).

AGENDA DZIEŃ MŁODEGO INŻYNIERA plan