Dżemik 2018

maj 30

Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej

9-14

Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej, Koło Naukowe .NET Politechniki Białostockiej ​​oraz Oddział Podlaski Polskiego Towarzystwa Informatycznego zapraszają na konkurs skierowany do wszystkich uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjum i ponadgimnazjalnych na napisanie gry.

Konkurs zostanie rozegrany 30 maja 2018 r. (środa) w godzinach 9-14 na Wydziale Informatyki PB, ul. Wiejska 45 A:

9:00 – 9:45 – rejestracja zawodników,
10:00 – 13:00 – konkurs Dżemik,
12:00 -14:00 – sprawdzanie przez jury prac uczniów,
14:00 – ogłoszenie wyników i rozdanie nagród.

Konieczna jest wcześniejsza rejestracja (do 29 maja) zgodnie z regulaminem na stronie: ​http://dzemik.wi.pb.edu.pl

Dżemik polega na samodzielnym bądź drużynowym przygotowaniu gry komputerowej w dowolnym środowisku programowania, wskazanym podczas rejestracji.

• Oceniane będą: wkład własny, tzn głównie kod źródłowy.
  • Technika dowolna: Scratch, Kodu, Unity3D.
  • Uczniowie mogą wykonać pracę samodzielnie lub w drużynie (do 2 osób).
  • Zakaz używania gotowych projektów i tylko ich przeróbek.

Więcej na: dzemik.wi.pb.edu.pl