Białostocki Test Informatyków

listopad 28

VI edycja Białostockiego Testu Informatyków odbędzie się 28 listopada na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej. W dniu testu przewidziane są prezentacje wszystkich firm organizujących konkurs. Zapraszamy od godz. 10:30, zarejestrowani uczestnicy zaczną pisać test o 12:00.

W tym roku zadania konkursowe przygotowało 14 firm współpracujących z WI PB: AC S.A., Acaisoft Poland Sp. z o.o., AIUT Sp. z o.o., CFT, EXADEL, intive, Owned Outcomes, PLUM Sp. z o.o. , RYDOO (iAlbatros), Software Hut, TJ Software, Transition Technologies PSC sp.zo.o, X-Code Sp. z o.o., ZETO. Zadania podzielone są na 10 kategorii tematycznych: algorytmika, projektowanie obiektowe, bazy danych, znajomość języka Java, C#, C++, Python, technologie mobilne, webowe, analiza danych.

Zwycięstwo w jednej z kategorii to 500 zł. Dodatkowo osoba, która uzyska najlepszy wynik w wybranych 6 kategoriach otrzyma 2500 zł, osoby z kolejnymi dwoma najwyższymi wynikami zdobędą 1500 zł i 1000 zł. Najlepsi otrzymają też ofertę płatnych staży. Uczniowie powalczą o indeks na studia na Wydziale Informatyki PB.

Rejestracja trwa tylko do czwartku, 22 listopada. Szczegóły można znaleźć na stronie http://bti.pb.edu.pl.

BTI plakat