Święto Politechniki Białostockiej 2020. Galeria zdjęć

Zdjęcia z uroczystości wręczenia nagród w konkursie na najlepsze prace dyplomowe podnoszące problemy przestrzenne miasta. 1 grudnia 2020 r.

Zdjęcia z uroczystości promocji habilitacyjnych. 3 grudnia 2020 r.

Zdjęcia z uroczystości promocji doktorskich. 3 grudnia 2020 r.

Zdjęcia z uroczystości wręczenia nagród w konkursie im. M. Busłowicza. 4 grudnia 2020 r.

Zdjęcia z uroczystości wręczenia nagród w konkursie na najlepszego studenta i doktoranta Politechniki Białostockiej. 4 grudnia 2020 r.

Zdjęcia z uroczystości wręczenia certyfikatów Super Studenta Politechniki Białostockiej. 4 grudnia 2020 r.

Zdjęcia z uroczystości wręczenia podziękowań za pracę na rzecz Podlaskiego Uniwersytetu Dziecięcego. 8 grudnia 2020 r.