Zwycięstwo w Międzynarodowej Olimpiadzie Logistycznej

28-04-2020

Z ogromną przyjemnością informujemy, że członkowie Studenckiego Koła Naukowego Logistyki LogiSQUAD – Bartosz Radziewicz (student II roku logistyki studiów I stopnia) oraz Mirosław Gromek (student I roku logistyki studiów II stopnia) zajęli III miejsce w piątej edycji Międzynarodowej Olimpiady Logistycznej.

https://wiz.pb.edu.pl/wp-content/uploads/2020/04/LogiSQUAD.jpgOrganizatorem Olimpiady, która odbyła się 23 kwietnia br. – online, było Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Federacji Rosyjskiej.

W konkursie wzięło udział 109 studentów (55 międzynarodowych zespołów) z trzech państw: Rosji, Białorusi oraz Polski. Uczestnicy reprezentowali takie uczelnie jak: Białoruski Narodowy Uniwersytet Techniczny, State University of Grodno, Saratov Socio-Economic Institute Plekhanov Russian University of Economics, Brest State Technical University, Sevastopol Institute (branch) of Plekhanov Russian University of Economics, Volgograd State Agricultural University, Volgograd State Technical University.

Polskę reprezentowało sześciu studentów logistyki Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej – Agnieszka Pruszyńska, Bartosz Radziewicz, Daniel Górski, Paweł Kazberuk, Mirosław Gromek oraz Adrian Stankiewicz.

Serdecznie gratulujemy!

Źródło: wiz.pb.edu.pl