Nasza absolwentka rywalizuje w konkursie na najlepszy dyplom. Możemy wesprzeć ją głosami!

17-10-2023

Natalia Przybyszewska, absolwentka kierunku architektura wnętrz na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej, a obecnie studentka niestacjonarnego kierunku budownictwo na Wydziale Budownictwa i Nauk o Środowisku, bierze udział w konkursie „NAJLEPSZY DYPLOM – WNĘTRZA 2021-2023”. Do 5 listopada 2023 r. trwa rywalizacja o nagrodę publiczności w tym konkursie. Każdy z nas może wziąć udział w głosowaniu internetowym i wesprzeć naszą studentkę.

– Ten konkurs ma dla mnie ogromne znaczenie. Wygrana byłaby nie tylko osobistym sukcesem, ale też potwierdzeniem wysokiej jakości edukacji, którą otrzymałam w Politechnice Białostockiej. Dlatego bardzo proszę o głosy, które można oddać z niemal każdego urządzenia: telefonu, laptopa, czy tabletu. Tym samym, można przyczynić się do mojego sukcesu aż trzykrotnie – zachęca Natalia Przybyszewska.

Praca Natalii Przybyszewskiej nosi nazwę „Przestrzeń dedykowana”

Przejdź do głosowania na pracę Natalii: https://www.architekturaibiznes.pl/glosowanie-publicznosci-najlepszy-dyplom-wnetrza,29985.html

Natalia Przybyszewska o sobie:

Jestem absolwentką architektury wnętrz na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej oraz obecną studentką studiów zaocznych z zakresu budownictwa na tej samej uczelni. Pochodzę z Łodzi jednakże, w pościgu za spełnieniem mojego marzenia o architekturze wnętrz, postanowiłam opuścić rodzinną miejscowość i przyjechać do Białegostoku, aby kontynuować swoją edukację na tym fascynującym kierunku.

Od najmłodszych lat pasjonowałam się projektowaniem wnętrz i stopniowo kierowałam swoje kroki ku zrealizowaniu tego marzenia. Dążyłam do pogłębiania swojej wiedzy i umiejętności, aby stać się coraz lepszym architektem wnętrz. Dlatego też zdecydowałam się na podjęcie dodatkowych studiów z zakresu budownictwa. Te dwa obszary wydają się być ze sobą powiązane, a zdobycie wiedzy z jednego może znacząco wpłynąć na jakość projektów z drugiego.

Jestem niezmiernie szczęśliwa, że moja praca dyplomowa , której promotorką jest dr hab. Tatiana Misijuk prof. PB, bierze udział w tak prestiżowym ogólnopolskim konkursie „Najlepszy dyplom wnętrza  2021-2023”. To dla mnie ogromne osiągnięcie i potwierdzenie, że warto podążać za marzeniami i starać się je realizować. To również inspiracja do dalszego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności w dziedzinie architektury wnętrz i budownictwa. Dzięki wsparciu uczelni oraz mojemu zamiłowaniu do projektowania, jestem przekonana, że jeszcze wiele osiągnę i przyczynię się do tworzenia piękniejszych i funkcjonalniejszych przestrzeni.

Celem mojej pracy „Przestrzeń dedykowana” jest adaptacja wybranej przestrzeni w centrum Łodzi na miejsce, w którym w szczególny sposób będzie można zapoznać się z postacią i twórczością Katarzyny Kobro. Autorka podjęła decyzję, że będzie to kawiarnia z aneksem edukacyjnym i przestrzenią wystawienniczą, a charakter jej wnętrza będzie nawiązywał do twórczości rzeźbiarki.