Stypendia dla studentów i doktorantów PB

06-10-2021
studentka i student w otoczeniu zwielokrotnionych napisów graficznych stypendia studenckie
Uwaga studenci i doktoranci! W systemie USOSweb możecie już wypełniać i rejestrować swojej wnioski o przyznanie świadczeń pomocy materialnej w roku akademickim 2021/2022.

Po zatwierdzeniu wniosków w systemie USOSweb, dokument należy wydrukować, podpisać i dostarczyć – wraz z kompletem wymaganych dokumentów – do właściwych dziekanatów/sekretariatów w terminie do 15 października.
Do wniosku stypendialnego należy dołączyć ORYGINAŁY wgranych do systemu zaświadczeń i oświadczeń.

Studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Politechniki Białostockiej mogą korzystać z różnych form pomocy materialnej, w tym:
– stypendium rektora,
– stypendium socjalnego,
– stypendium dla osób niepełnosprawnych,
– zapomogi.

Wszelkie informacje dotyczące stypendiów można znaleźć na stronie: https://pb.edu.pl/studenci/finanse-i-stypendia/