Rozmowy w Teams z Politechniką w tle

17-11-2020
Zapraszamy serdecznie do pobrania uczelnianych zdjęć i ustawienia ich jako tła w trakcie połączeń wideo w aplikacji Microsoft Teams.

Poniżej, w formie zip, udostępniamy cztery reprezentacyjne zdjęcia przedstawiające kampus Politechniki Białostockiej. Ich autorami są dr inż. Paweł Tadejko oraz Michał Obrycki. Mamy nadzieję, że zaproponowane tła spodobają się naszym studentom i pracownikom.

Zapraszamy do korzystania z tej opcji i promowania naszego pięknego kampusu!

Jak zastąpić tło jednym z podanych obrazów jpg. dowiedzieć się można na stronie Uczelnianego Centrum Informatycznego.