Szkolenie z tworzenia obowiązku informacyjnego

26-09-2019

Biuro ds. Ochrony Danych serdecznie zaprasza na szkolenie z tworzenia obowiązku informacyjnego.

Podczas spotkania zostaną omówione następujące zagadnienia:

• zakres obowiązku informacyjnego,
  • sposób ustalenia celów przetwarzania danych osobowych,
  • podstawy prawne przetwarzania danych,
  • prawa przysługujące osobie, której dane dotyczą,
  • procedura udostępniania danych oraz sposób informowania o tym fakcie,
  • kiedy i w jaki sposób dopełnić obowiązku informacyjnego,
  • konsekwencje z niedopełnienia obowiązku informacyjnego,
  • oraz inne zagadnienia związane z obowiązkiem informacyjnym.

W październiku szkolenia odbywać się będą w każdą środę o godzinie 9:00, w sali konferencyjnej przy rektoracie. O terminach w kolejnych miesiącach będziemy informować na bieżąco na stronie pb.edu.pl/odo w zakładce Szkolenia.

Na szkolenie obowiązują zapisy poprzez formularz elektroniczny dostępny na stronie internetowej pb.edu.pl/odo/szkolenia/szkolenie-z-obowiazku-informacyjnego