Senat Politechniki Białostockiej w komplecie

15-09-2022
W wyniku wyborów uzupełniających w grupie studentów oraz w okręgu wyborczym obejmującym nauczycieli akademickich zatrudnionych na Wydziale Budownictwa i Nauk o Środowisku na stanowiskach innych niż profesorowie oraz profesorowie uczelni, skład Senat Politechniki Białostockiej w kadencji 2020-2024 został uzupełniony o nowych członków.

Są to:

• Pani dr inż. Katarzyna Kalinowska-Wichrowska
  • Pani Joanna Czajkowska, studentka Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej,
  • Pani Emilia Ramatowska, studentka Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej,
  • Pan Mateusz Pieciul, student Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej,
  • Pani Katarzyna Rogalska, studentka Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej,
  • Pan Dawid Piech, student Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej,
  • Pan Adrian Twardowski, student Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej,
  • Pani Kinga Łabanowska, studentka Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej,
  • Pan Mateusz Perzan, student Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej,
  • Pan Mikołaj Sujeta, student Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej.

Pierwszym posiedzeniem nowych Senatorów będzie posiedzenie zaplanowane na 22 września 2022.

Pełny skład Senatu PB dostępny jest na stronie: pb.edu.pl/…/senat-uczelni