Rekrutacja wewnętrzna w Centrum Spraw Studenckich, Dydaktyki i Rekrutacji

26-07-2023

Politechnika Białostocka poszukuje kandydata do pracy na stanowisku referent/specjalista ds. spraw studenckich w Dziale Spraw Studenckich w Centrum Spraw Studenckich, Dydaktyki i Rekrutacji Politechniki Białostockiej (praca na zastępstwo na okres 1 roku)

Wymagania obowiązkowe:

1. Wykształcenie wyższe preferowane kierunki: finanse, administracja, prawo.
  2. Znajomość języka angielskiego lub języka rosyjskiego.
  3. Znajomość przepisów dot. przyznawania pomocy materialne.
  4. Biegła obsługa komputera, w tym znajomość pakietu Office (Word, Excel).
  5. Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  6. Sumienność oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonej pracy.
  7. Uprzejmość i opanowanie w stosunku do kandydatów, studentów i pracowników.

Podstawowy zakres obowiązków:

1. Prowadzenie dokumentacji oraz nadzór merytoryczny związany z procesem pomocy materialnej
  2. Opracowywanie i aktualizowanie Regulaminu przyznawania świadczeń z funduszu stypendialnego dla studentów i doktorantów.
  3. Współpraca i obsługa Samorządu Studentów PB oraz Samorządu Doktorantów PB w zakresie świadczeń dla studentów i doktorantów.
  4. Współpraca z NAWA w sprawie realizowanych programów dotyczących studentów kształcących się w języku polskim.
  5. Nadzór nad modułem stypendialnym w systemie USOSweb.
  6. Tworzenie projektów przepisów prawa uczelnianego w zakresie realizowanych zadań.

Kandydatów spełniających oczekiwania prosimy o składanie aplikacji (np. podanie z uzasadnieniem, list motywacyjny, inne dokumenty, ważne z punktu widzenia zatrudnienia w Dziale Spraw Studenckich) wraz z oświadczeniem dotyczącym danych osobowych (dokument do pobrania w zakładce: Pracownicy / baza formularzy i dokumentów / dokumenty kadrowe / kandydaci do pracy / kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie + oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych) do Działu Spraw Personalnych –pok. 1 lub 2 lub skrzynka na korespondencję przy pok. 3  w terminie do 09.08.2023 roku.

W pierwszym etapie rekrutacji, powołana komisja rozpatrzy wszystkie oferty. Z kandydatami, którzy przejdą pierwszy etap rekrutacji będą przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne.