Rekrutacja wewnętrzna – stanowisko referenta/specjalisty w Sekretariacie Wydziału Mechanicznego

18-05-2023

Politechnika Białostocka poszukuje kandydata na stanowisko referenta/specjalisty w Sekretariacie Wydziału Mechanicznego

Zakres powierzonych zadań:
1. Przygotowywanie pism administracyjnych.
2. Obsługa administracyjna kursów organizowanych na Wydziale Mechanicznym.
3. Przygotowywanie oferty szkoleniowej Wydziału Mechanicznego.
4. Udział w przygotowywaniu wniosków o dofinansowywanie projektów
5. Udział w przygotowaniu i realizacji konferencji oraz innych wydarzeń na Wydziale.
6. Organizacja i obsługa różnych działań promocyjnych na Wydziale.
7. Wykonywanie innych poleceń Dziekana i bezpośredniego przełożonego.

Wymagania obowiązkowe:
1. Wykształcenie wyższe.
2. Znajomość języka angielskiego na poziomie C1.
3. Biegła obsługa komputera, w tym m.in. znajomość pakietu MS Office.
4. Doświadczenie w działalności promocyjnej Uczelni.
5. Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
6. Sumienność oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonej pracy.

Kandydatów spełniających oczekiwania prosimy o składanie aplikacji (np. podanie z uzasadnieniem, list motywacyjny, inne dokumenty, ważne z punktu widzenia zatrudnienia w Sekretariacie Wydziału Mechanicznego PB) wraz z oświadczeniem dotyczącym danych osobowych (dokument do pobrania w bazie formularzy / kandydaci do pracy / kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie + oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych) do Działu Spraw Personalnych do dnia 25 maja 2023 roku.

W pierwszym etapie rekrutacji, powołana komisja rozpatrzy wszystkie oferty. Z kandydatami, którzy przejdą pierwszy etap rekrutacji, będą przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne.