Politechnika Białostocka poszukuje wśród pracowników Uczelni kandydata na stanowisko w Kancelarii Ogólnej

11-01-2023
Politechnika Białostocka poszukuje wśród pracowników Uczelni kandydatki/kandydata na stanowisko Specjalisty ds. administracyjnych w Kancelarii Ogólnej Politechniki Białostockiej.

Zakres powierzonych zadań:

• przyjmowanie, ewidencjonowanie, segregacja i przygotowywanie korespondencji uczelnianej;
  • kompleksowa obsługa elektronicznych skrzynek pocztowych przeznaczonych do przyjmowania faktur elektronicznych oraz pism w formie elektronicznej – przyjmowanie, ewidencjonowanie, dystrybucja korespondencji;
  • prowadzenie miesięcznych rejestrów kosztów i rozliczanie faktur, związanych z przyjmowaniem i wysyłaniem korespondencji;
  • udzielanie informacji interesantom.

Wymagania obowiązkowe:

• komunikatywność i pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań;
  • znajomość funkcjonowania Uczelni;
  • sumienność oraz rzetelność w wykonywaniu zadań;
  • umiejętność planowania i organizacji pracy;
  • znajomość przepisów związanych z ochroną danych osobowych (dyrektywa RODO).

Dodatkowo:

• mile widziana znajomość komunikatywna języka angielskiego.

Kandydatów spełniających oczekiwania prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych (list motywacyjny, CV, inne dokumenty ważne z punktu widzenia zatrudnienia na stanowisku) wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby postępowania konkursowego (wzór do pobrania na stronie: pb.edu.pl/pracownicy/baza-formularzy-i-dokumentów/ – zakładka Kandydaci do pracy) w terminie do dnia 20 stycznia 2023 roku w Dziale Spraw Personalnych, pokój nr 1 lub 2, ul. Wiejska 45a.