Politechnika Białostocka poszukuje wśród pracowników Uczelni kandydata do pracy w Dziale Zamówień Publicznych

06-10-2022
Politechnika Białostocka poszukuje wśród pracowników Uczelni kandydata do pracy na stanowisku: specjalista / starszy specjalista w Dziale Zamówień Publicznych Politechniki Białostockiej.

Zakres powierzonych zadań:

• Realizacja obowiązków wynikających z ustawy Prawo zamówień publicznych oraz procedur wewnętrznych Politechniki Białostockiej;
  • Przygotowanie i przeprowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego;
  • Współpraca z komórkami organizacyjnymi Politechniki Białostockiej w zakresie przygotowania postępowań przetargowych i zapytań ofertowych;
  • Śledzenie zmian w zakresie przepisów dotyczących zamówień publicznych oraz samokształcenie się w tym zakresie;
  • Udział w przygotowywaniu projektów zarządzeń wewnętrznych w zakresie zamówień publicznych;
  • Wykonywanie innych zadań związanych z zamówieniami publicznymi zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie administracyjne lub prawnicze);
  • doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówienia publicznego po stronie Zamawiającego;
  • znajomość narzędzi pakietu MS Office; mile widziana umiejętność obsługi platformy e-zamawiający lub/i innych platform zakupowych;
  • dobra znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych;
  • umiejętność organizacji pracy, terminowość, sumienność i rzetelność;
  • umiejętność radzenia sobie z wielozadaniowością i pracą pod presją czasu;
  • umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność w rozwiazywaniu problemów;
  • umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i samodzielność w działaniu;
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Kandydatów spełniających oczekiwania prosimy o składanie aplikacji  (np. podanie z uzasadnieniem, list motywacyjny, CV, inne dokumenty ważne z punktu widzenia zatrudnienia na stanowisku w Dziale Zamówień Publicznych)  wraz z oświadczeniem dotyczącym danych osobowych (dokument do pobrania w bazie formularzy /kandydaci do pracy/kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie + oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych) do Działu Spraw Personalnych, pok. 1, 2 lub skrzynka na korespondencję przy pok. 3  w terminie do dnia 14 października 2022 roku.

W pierwszym etapie rekrutacji, powołana komisja rozpatrzy wszystkie oferty. Z kandydatami, którzy przejdą pierwszy etap rekrutacji, będą przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne.