Politechnika Białostocka poszukuje wśród pracowników kandydata do pracy na stanowisku referenta /specjalisty ds. dydaktycznych w Dziekanacie Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej

03-11-2022

Zakres powierzonych zadań:
1. Prowadzenie dokumentacji związanej z procesem studiowania;

2. Obsługa administracyjna studentów w systemie USOS;

3. Obsługa wszystkich należności studentów i byłych studentów WBiNŚ;

4. Wypisywanie i wydawanie decyzji administracyjnych i zaświadczeń;

5. Przygotowanie dokumentacji związanej z procesem dyplomowania;

6. Pomoc studentom i pracownikom przy obsłudze systemu APD i JSA;

7. Obsługa świadczeń dla studentów WBNŚ;

8. Sprawdzanie poprawności migracji danych w Zintegrowanym Systemie Informacji o Szkolnictwie Wyższym i Nauce Pol-on;

9. Sprawozdawczość z zakresu powierzonych zadań oraz współpraca z innymi jednostkami PB oraz na zewnątrz w zakresie powierzonych zadań;

10. Sporządzanie harmonogramu egzaminów;

11. Prowadzenie bieżącej ewidencji liczby studentów;

12. Ewidencja i rozliczanie się z druków ścisłego zarachowania oraz odpowiedzialność związaną z ich przechowywaniem;
Wymagania:
1. Wykształcenie wyższe – magisterskie;
2. Biegła obsługa komputera, w tym znajomość pakietu Office (World, Excel);
3. Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
4. Sumienność oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonej pracy;
5. Uprzejmość i opanowanie w stosunku do studentów i pracowników;
6. Gotowość do pracy w systemie równoważnym;
Mile widziane:
1. Mile widziana znajomość obsługi programu USOS;
2. Znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
Kandydatów spełniających oczekiwania prosimy o składanie aplikacji (podanie z uzasadnieniem, CV) wraz z oświadczeniem dotyczącym danych osobowych (dokument do pobrania w bazie formularzy /kandydaci do pracy/kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie + oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych) do Działu Spraw Personalnych, pokój 1 lub 2 w terminie do 18 listopada 2022 roku.
W pierwszym etapie rekrutacji powołana komisja rozpatrzy wszystkie oferty. Z wybranymi kandydatami zostaną przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne.