Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności

Politechnika Białostocka poszukuje kandydata do pracy

04-11-2021
Rekrutacja wewnętrzna
Politechnika Białostocka poszukuje kandydata do pracy na stanowisku referent /specjalista ds. dydaktycznych w Dziekanacie Wydziału Mechanicznego PB

Wymagania obowiązkowe :

  1. Wykształcenie wyższe – magisterskie,
  2. Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie  B2,
  3. Biegła obsługa komputera , w tym znajomość pakietu Office ( World, Excel),
  4. Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  5. Sumienność oraz  rzetelność w wykonywaniu powierzonej pracy,
  6. Uprzejmość i opanowanie w stosunku do studentów i pracowników,

Wymagania preferowane :

  1. Gotowość do pracy w systemie równoważnym,
  2. Mile widziana znajomość obsługi programu USOS.

Podstawowy zakres obowiązków:

  1. Prowadzenie dokumentacji związanej z procesem studiowania,
  2. Obsługa administracyjna studentów w systemie USOS,
  3. Obsługa wszystkich należności studentów WM,
  4. Wypisywanie i wydawanie decyzji administracyjnych i zaświadczeń,
  5. Przygotowanie dokumentacji związanej z procesem dyplomowania,
  6. Prowadzenie pomocy materialnej dla studentów,
  7. Sprawdzanie poprawności migracji danych w Zintegrowanym Systemie Informacji o Szkolnictwie Wyższym i Nauce Pol-on,
  8. Sprawozdawczość z zakresu powierzonych zadań oraz współpraca z innymi jednostkami PB oraz na zewnątrz w zakresie powierzonych zadań,
  9. Sporządzanie harmonogramu egzaminów,
  10. Prowadzenie bieżącej ewidencji liczby studentów,
  11. Sporządzanie dokumentacji przeznaczonej do Archiwum PB  zgodnie z instrukcją kancelaryjną.

Kandydatów spełniających oczekiwania prosimy o składanie aplikacji w zamkniętych kopertach (np. podanie z uzasadnieniem, list motywacyjny, inne dokumenty, ważne z punktu widzenia zatrudnienia w dziekanacie) wraz z oświadczeniem dotyczącym danych osobowych (dokument do pobrania w bazie formularzy / kandydaci do pracy / kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie + oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych) do Działu Spraw Personalnych – skrzynka na korespondencję przy pok. nr 3 w terminie do 15 listopada 2021 roku.

W pierwszym etapie rekrutacji, powołana komisja rozpatrzy wszystkie oferty. Z kandydatami, którzy przejdą pierwszy etap rekrutacji, będą przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne.