Ogłoszenie o zatrudnieniu pracownika na stanowisku: specjalisty naukowo-technicznego

13-07-2023

Wydział Elektryczny Politechniki Białostockiej w ramach rekrutacji wewnętrznej poszukuje kandydata na stanowisko specjalisty lub starszego specjalisty naukowo-technicznego/inżynieryjno-technicznego w Katedrze Automatyki i Robotyki na Wydziale Elektrycznym.

Zakres powierzonych zadań:

1. Udział w pracach technicznych i organizacyjnych w Katedrze związanych m.in. z zadaniami dydaktycznymi, pracami naukowymi oraz projektami badawczo-rozwojowymi.
  2. Udział w pracach konstrukcyjnych, projektowych, przy budowie stanowisk dydaktycznych i badawczych.
  3. Wykonywanie przeglądów, konserwacji i napraw stanowisk dydaktycznych i laboratoryjnych.
  4. Obsługa, naprawa lub zlecenie napraw gwarancyjnych sprzętu niezbędnego do prowadzenia badań i zajęć laboratoryjnych.
  5. Wykonywanie prac warsztatowych o charakterze elektrycznym, elektronicznym (m.in. lutowanie) i mechanicznym.
  6. Udział w przygotowaniu specyfikacji technicznej i kontroli realizacji zamówień w zakresie aparatury, elementów elektronicznych i materiałów eksploatacyjnych wymaganych w ramach procedur zamówień publicznych.
  7. Prowadzenie dokumentacji technicznej związanej z wykonywanymi pracami.

Wymagania obowiązkowe:

1. Wykształcenie średnie.
  2. Doświadczenie w wykonywaniu prac technicznych o charakterze elektrycznym, elektronicznym lub mechanicznym.
  3. Obsługa komputera, w tym m.in. znajomość pakietu MS Office.
  4. Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  5. Sumienność oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonej pracy.

Kandydatów spełniających oczekiwania prosimy o składanie aplikacji (podanie do JM Rektor z uzasadnieniem, list motywacyjny, inne dokumenty, zaświadczenia – ważne z punktu widzenia zatrudnienia na ww. stanowisko) wraz z oświadczeniem dotyczącym danych osobowych (dokument do pobrania w bazie formularzy / kandydaci do pracy / kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie + oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych) do Działu Spraw Personalnych (pok. nr 1; pok. nr 2; lub skrzynka podawcza DSP przy pok. nr 3)  do dnia 15 września 2023 roku.

W pierwszym etapie rekrutacji, powołana komisja rozpatrzy wszystkie oferty. Z kandydatami, którzy przejdą pierwszy etap rekrutacji, będą przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne.