Nowa tabela dopłat do wczasów

09-07-2020

W Zarządzeniu nr 1151 z 8 lipca 2020 roku została podana tabela dopłat do wczasów, wypoczynku dzieci i młodzieży, wypoczynku we własnym zakresie oraz działalności kulturalno-oświatowej, sportowo-rekreacyjnej i turystycznej w 2020 roku.

Prosimy pracowników uczelni o zapoznanie się treścią dokumentu.

Zarządzenie nr 1151 dot. ustalenia wysokości dopłat do wczasów, wypoczynku dzieci i młodzieży, wypoczynku we własnym zakresie oraz działalności kulturalno-oświatowej, sportowo-rekreacyjnej i turystycznej w roku 2020