Wykład otwarty ze stypendystką Fulbrighta

27-02-2024
Zapraszamy na serię interaktywnych wykładów o kulturze Stanów Zjednoczonych American Hour: Interactive Lectures on American Life and Culture. Prowadzi je stypendystka Programu Fulbrighta, Cailyn Stewart, która w roku akademickim 2023/24 pracuje w Studium Języków Obcych.

Wykłady z serii „American Hour” obejmują tematy z zakresu kultury amerykańskiej, edukacji, nauki i nie tylko. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich.

Najbliższe spotkanie ze stypendystką Fulbrighta odbędzie się 11 marca (poniedziałek) o godzinie 16, w auli P0/33 budynku Centrum Nowoczesnego Kształcenia PB.

Temat: „Collaborative Spaces for Using Technology”

Jak możemy zachęcić studentów do krytycznego rozwiązywania problemów? Dołącz do nas i weź udział w dyskusji na temat trendów w edukacji „Maker education” oraz STEM: nauka, technologia, inżynieria i matematyka. Omówimy również koncepcję Makerspace, która jest powszechnie stosowana w szkołach inżynierskich w Stanach Zjednoczonych.

Wykłady z cyklu „American Hour” to okazja by poszerzyć horyzonty i dowiedzieć się więcej o świecie! Dowiedz się więcej o cyklu wykładów „American Hour”.

Zapraszamy! Wykładowców, naukowców, studentów, pracowników!

Spotkanie odbędzie się 11.03.2024 o godzinie 16:00 w auli P0/33, budynek CNK, Centrum Języków Obcych, ul. Zwierzyniecka 16, Białystok.

Zarejestruj swój udział w wydarzeniu

(źródło: Studium Języków Obcych Politechniki Białostockiej)