BIM w projektowaniu konstrukcji budowlanych, instalacji sanitarnych i HVAC

07-06-2023
grafika konferencji BIM
  • Jak zredukować stres związany z wdrożeniem BIM?
  • W jakim stopniu możliwe jest wykorzystanie narzędzi BIM w kształtowaniu architektury sacrum?
  • Czy BIM i konserwacja zabytków to pojęcia, które da się połączyć?

To ważne pytania dotyczące rozwoju nowoczesnych metod modelowania informacji o budynku (BIM Building Information Modeling). Odpowiedzi na nie, a także wiele innych, udzielą prelegenci pierwszej konferencji dydaktyczno-szkoleniowej „BIM w projektowaniu konstrukcji budowlanych, instalacji sanitarnych i HVAC”.

Przedsięwzięcie w dniu 14 czerwca 2023 r. organizuje Katedra Konstrukcji Budowlanych i Mechaniki Budowli na Wydziale Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

PRZYJDŹ, ZOBACZ, POSŁUCHAJ, ZAPRZYJAŹNIJ SIĘ Z BIM!

Konferencja dydaktyczno-szkoleniowa „BIM w projektowaniu konstrukcji budowlanych, instalacji sanitarnych i HVAC”
14 czerwca 2023 r. (środa); godz. 8.00-16.00
Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej, ul. Wiejska 45E
Aula C

Partnerzy przedsięwzięcia: Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Oddział w Białymstoku; Polski Klaster Budowlany – Krajowy Klaster Kluczowy.

Pobierz agendę konferencji:

Konferencja BIM_Agenda (PDF, 2 MB, otworzy się w nowej karcie)