Najlepsi Studenci i Doktoranci PB nagrodzeni

04-12-2020
Rozstrzygnięto konkursy na najlepszego studenta i najlepszego doktoranta Politechniki Białostockiej w roku akademickim 2019/2020. Laureaci odebrali nagrody i gratulacje podczas spotkań z władzami uczelni, zorganizowanych zgodnie z reżimem sanitarnym w ramach obchodów Święta PB.

W Konkursie na Najlepszego Studenta Politechniki Białostockiej, z każdego wydziału wyłoniono jednego laureata, a podstawowym kryterium była średnia ocen studenta za ubiegły rok akademicki. W szczególnych przypadkach uwzględniano również dodatkowe osiągnięcia naukowe: publikacje, referaty, nagrody w konkursach naukowych. Warto podkreślić, że troje nagrodzonych drugi raz z rzędu wygrało konkurs.

Laureatami Konkursu na Najlepszego Studenta Politechniki Białostockiej w roku akademickim 2019/2020 zostali:

• Gabriela Druć – Wydział Elektryczny,
  • Paweł Antoniuk – Wydział Informatyki,
  • Piotr Choromański – Wydział Mechaniczny,
  • Weronika Rogowska – Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku,
  • Diana Leoniuk – Wydział Architektury,
  • Paulina Niewińska – Wydział Inżynierii Zarządzania.

W Konkursie na Najlepszego Doktoranta Politechniki Białostockiej liczyła się liczba punktów przyznana za osiągnięcia naukowe doktoranta w ubiegłym roku akademickim, w tym za wydane publikacje, referaty, patenty udzielone przez Urząd Patentowy RP, kierowanie projektem naukowo-badawczym oraz wszczęcie przewodu doktorskiego.

Laureatami Konkursu na Najlepszego Doktoranta Politechniki Białostockiej w roku akademickim 2019/2020 zostali:

• mgr inż. Jacek Stankiewicz – dyscyplina: Automatyka, elektronika i elektrotechnika,
  • mgr inż. Piotr Oziabło – dyscyplina: Informatyka techniczna i telekomunikacja,
  • dr inż. Ewa Szatyłowicz – dyscyplina: Inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka,
  • mgr inż. Jacek Karpiesiuk – dyscyplina: Inżynieria lądowa i transport,
  • mgr inż. Cezary Winkowski – dyscyplina: Nauki o zarządzaniu i jakości,
  • mgr inż. Elżbieta Bura – dyscyplina: Inżynieria mechaniczna,
  • mgr inż. Dawid Łysik – dyscyplina: Inżynieria biomedyczna.

Laureaci obu konkursów otrzymali dyplomy i nagrody pieniężne.

Gratulujemy!

Przejdź do strony ze zdjęciami z okazji Święta Politechniki Białostockiej 2020