Konferencja REHA FOR THE BLIND IN POLAND

26-08-2020
logo Fundacji Szansa dla Niewidomych

Fundacja Szansa dla Niewidomych oraz współorganizatorzy wydarzenia mają zaszczyt zaprosić na XVIII edycję międzynarodowej konferencji REHA FOR THE BLIND IN POLAND, która odbędzie się w dniach 11-14.09.2020 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, Centrum Nauki Kopernik oraz w mazowieckich muzeach i uczelniach.

Hasłem przewodnim tegorocznej „rehy” jest „Wykształcenie i aktywność Twoją szansą”. W jej ramach odbędą się liczne prezentacje, szkolenia, panele dyskusyjne i wystawy, a wśród nich wystawa instytucji i organizacji pożytku publicznego, w ramach której swoją działalność prezentują fundacje, stowarzyszenia, uczelnie, biblioteki, muzea itd.

W związku z sytuacją epidemiczną, konferencyjne wydarzenia będą również transmitowane online w różnych językach świata tak, by dotrzeć do jak największej liczby odbiorców.
Konferencja jest objęta honorowym patronatem Małżonki Pana Prezydenta – Agaty Kornhauser-Dudy.

Więcej informacji na stronie
www.szansadlaniewidomych.org