Politechnika Białostocka współorganizatorem Konferencji Stowarzyszenia Prom

10-02-2020
logo. Na białym tle czarny napis "prom" oraz cztery kropki: trzy czarne i jedna pomarańczowa. Nastepnie małymi literami "stowarzyszenie pr i promocji uczelni polskich"

W dniach 15-18 marca 2020 r. w Białymstoku odbędzie się XXXIV Konferencja Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom”. Politechnika Białostocka jest współorganizatorem wydarzenia.

Odbywające się dwa razy do roku Konferencje Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom” to cykliczne i dobrze rozpoznawalne wydarzenie, które na stałe wpisało się do kalendarzy rzeczników i pracowników biur promocji z sektora szkolnictwa wyższego. XXXIV Konferencja PRom pt. „Trendy w komunikacji uczelni. Perspektywy na przyszłość” została objęta patronatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Rektora Politechniki Białostockiej.

Wydarzenie jest adresowane do pracowników odpowiedzialnych na uczelniach za politykę informacyjną, komunikację i marketing, szczególnie pracowników biur promocji, marketingu i rzeczników prasowych. Konferencje Stowarzyszenia „PRom” są okazją do wymiany doświadczeń, podniesienia kompetencji zawodowych pracowników, a także do wypracowania wspólnych rozwiązań w zakresie PR, służących lepszemu wizerunkowi uczelni i nauki.

W programie najbliższej konferencji uwzględniony został aspekt wyzwań komunikacyjno-marketingowych, przed którymi stoją eksperci ds. marketingu i promocji oraz rzecznicy polskich uczelni. Wśród prelegentów znaleźli się m.in. dr Monika Koperska (Rzecznicy Nauki), Aleksandra i Piotr Stanisławscy (Crazy Nauka), Ferran Llunell (Universitat Pompeu Fabra – Barcelona), dr hab. Agnieszka Kampka (Polskie Towarzystwo Retoryczne), Mikołaj Fedorowicz (Marsz dla Nauki), Joanna Domagała (Akademia Internacjonalizacji), dr Julia Nowicka (Akademia Sztuki Wojennej).

Więcej informacji o konferencji oraz stowarzyszeniu na stronie www.prom.edu.pl