Kolejne listy zakwalifikowanych na studia stacjonarne

19-07-2019
Rekrutacja - Politechnika Białostocka

18 lipca Politechnika Białostocka ogłosiła kolejną listę osób nowozakwalifikowanych na studia stacjonarne. Kandydaci zakwalifikowani do przyjęcia na poszczególne kierunki powinni teraz dostarczyć komplet dokumentów do właściwej Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej w celu potwierdzenia chęci studiowania. Mają na to czas w dniach 19-22 lipca 2019 roku (z wyłączeniem niedzieli).

Wydziałowe Komisje Rekrutacyjne dyżurują:
poniedziałek – piątek: 8:00 – 15:00
sobota: 10:00 – 14:00
Sprawdź adresy WKR

Uwaga! Niedostarczenie kompletu dokumentów w wyznaczonym terminie jest jednoznaczne z rezygnacją z podjęcia studiów oraz rezygnacją z udziału w dalszych etapach rekrutacji (dotyczy kandydatów, którzy zakwalifikowani zostali na kierunek oznaczony priorytetem niższym niż 1).

Kandydaci nowozakwalifikowani na kierunek oznaczony priorytetem niższym niż 1 zobowiązani są również dostarczyć komplet dokumentów do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej – w przeciwnym razie nie będą brani pod uwagę w kwalifikacji na kierunki oznaczone priorytetem wyższym.

Kandydaci, którzy:

• zostali zakwalifikowani na kierunek oznaczony priorytetem niższym niż 1,
  • potwierdzili chęć studiowania (złożyli komplet dokumentów),

mogą awansować na kierunek oznaczony priorytetem wyższym – lista uzupełniana jest automatycznie.

Dokumenty kandydatów, którzy wcześniej potwierdzili chęć studiowania, przekazywane są automatycznie na kierunek o priorytecie wyższym, na który kandydat zakwalifikował się po uzupełnieniu list.

Kandydaci niezakwalifikowani do przyjęcia na żaden wybrany kierunek automatycznie biorą udział w uzupełnianiu list zakwalifikowanych (harmonogram rekrutacji). Wyniki uzupełnienia list ogłoszone zostaną 23 lipca 2019 roku o godz. 15:00.

Kandydaci, którzy nie zostaną zakwalifikowani w żadnym uzupełnieniu list lub nie brali udziału w rekrutacji BĘDĄ JESZCZE MIELI SZANSĘ NA PRZYJĘCIE.

Podanie o przyjęcie w ramach wolnych miejsc będzie można złożyć w Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej w dniach 24-25 lipca 2019 roku.

Szczegółowe informacje na temat wolnych miejsc dostępne są w Wydziałowych Komisjach Rekrutacyjnych.

Wykaz kierunków, na których są wolne miejsca dostępny jest na stronie: irk.pb.edu.pl