Wybory uzupełniające do Senatu PB. Wydział Elektryczny

Kwiecień 14

Wydział Elektryczny PB

10.00 – 12.00

14 kwietnia 2021 (środa) w godz. 10.00 – 12.00 przyjmowane będą zgłoszenia kandydatów w wyborach uzupełniających do Senatu Politechniki Białostockiej w okręgu wyborczym obejmującym nauczycieli akademickich zatrudnionych na Wydziale Elektrycznym na stanowiskach innych niż profesorowie oraz profesorowie uczelni.

Wybory uzupełniające ogłasza się w związku z wygaśnięciem mandatu: dr. hab. inż. Wojciecha Walendziuka, prof. PB. W okręgu wyborczym w wyborach uzupełniających „Nauczyciele akademiccy zatrudnieni na Wydziale Elektrycznym na stanowiskach innych niż profesorowie oraz profesorowie uczelni” liczba mandatów do obsadzenia wynosi: 1.

Zgłaszanie kandydatów w ww. wyborach odbywać się będzie z zachowaniem bezpieczeństwa sanitarno-epidemiologicznego.

Szczegóły na stronie Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej