Oceń wykładowcę: zamknięcie systemu ankiet

wrzesień 20

Do 20 września 2020 roku studenci i doktoranci Politechniki Białostockiej mogą wyrazić swoją opinię na temat wypełniania obowiązków dydaktycznych przez nauczycieli akademickich.

Wypełnienie kwestionariusza zajmuje tylko kilka minut. Jego wynik jest jednak ważnym źródłem informacji o tym, jak studenci i doktoranci PB oceniają pracę swoich nauczycieli oraz o tym jak odbierają warunki, w których studiują. Rzetelne i systematyczne wypełnianie ankiet przez studentów i doktorantów pozwala poprawić jakość kształcenia w Politechnice Białostockiej.

Zachęcamy do wypełniania ankiet!

Szersza informacja na temat ankiet w systemie USOSweb oraz w aplikacji Mobilny USOS LINK

Przejście do systemu USOSweb, w którym są dostępne ankiety LINK

Strona do poprania Aplikacji Mobilny USOS PB w sklepie Google Play (system OS Android) LINK

Podstawy: Regulamin określający tryb i zasady przeprowadzania ankiety dotyczącej wypełniania obowiązków dydaktycznych przez nauczyciela akademickiego lub inną osobę prowadzącą zajęcia oraz przetwarzania zebranych danych został wprowadzony Zarządzeniem nr 1047 Rektora Politechniki Białostockiej z dnia 4 grudnia 2019 r. Zarządzenie nr 1047 Rektora Politechniki Białostockiej z dnia 4 grudnia 2019 roku