Msza święta z okazji Inauguracji Roku Akademickiego 2020/2021

październik 18

Archikatedra Białostocka

19.30

Duszpasterstwo Akademickie w Białymstoku serdecznie zaprasza studentów, nauczycieli akademickich oraz pracowników administracji wszystkich białostockich uczelni na wspólną modlitwę z okazji Inauguracji Roku Akademickiego 2020/2021.

Msza święta w intencji studentów, wykładowców i pracowników uczelni sprawowana będzie w niedzielę 18 października o godz. 19.30 w Archikatedrze Białostockiej.

Plakat informacyjny. Na górze plakatu zdjęcie szóstki młodych osób. Każdy ma wyciągniętą rękę z kciukiem uniesionym w górę. Pod spodem na niebieskim tle informacje: Duszpasterstwo Akademickie w Białymstoku Msza Święta z okazji Inauguracji Roku Akademickiego 2020/2021. Podczas Mszy Świętej będziemy modlić się o błogosławieństwo Boże dla wszystkich Pracowników i Studentów białostockich uczelni. Archikatedra Białostocka, 18 października 2020, godz. 19.30