Mazowiecki Salon Maturzystów

wrzesień 17

Salon Maturzystów Perspektywy 2021 odbędzie się w formule online.

Każdy z Salonów będzie miał swoją scenę programową poświęconą maturze i studiom oraz strefę Expo, pozwalającą na prezentację oferty uczelni.

Scena główna zostanie w równych proporcjach oddana ekspertom maturalnym i uczelniom. Będą rozmowy na żywo z przedstawicielami uczelni o najciekawszych kierunkach, walorach studiów, inicjatywach studenckich i naukowych oraz ciekawostkach ważnych z punktu widzenia kandydata.

Podczas Salonu będzie bezpłatnie dystrybuowany „Informator dla Maturzystów2022” w formie e-booka.