Lubelski Salon Maturzystów

Wrzesień 26

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II Lublin, Al. Racławickie 14

9:00-15:00

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Politechniki Białostockiej podczas Lubelskiego Salonu Maturzystów, który odbędzie się w dniach 26-27 września 2019 r.

Salony Maturzystów Perspektywy to największa w kraju edukacyjna kampania informacyjna, przeznaczona dla uczniów klas maturalnych. Podczas lubelskiej edycji wydarzenia nie zabraknie Politechniki Białostockiej. Już dziś zapraszamy do rozmów o studiach przy stoisku naszej uczelni.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Więcej na: Lubelski Salon Maturzystów