Konkurs EL-ROBO-MECH – zakończenie naboru zgłoszeń

Luty 21

Wydział Mechaniczny PB, ul. Wiejska 45 C

Tylko do 21 lutego 2020 r. przyjmujemy zgłoszenia do konkursu EL-ROBO-MECH!

Do udziału w konkursie zorganizowanym przez Wydział Mechaniczny i Wydział Elektryczny Politechniki Białostockiej zapraszamy szczególnie uczniów szkół średnich. Celem konkursu EL-ROBO-MECH jest docenienie młodych, utalentowanych ludzi oraz popularyzacja nauk technicznych w ogóle, a studiów na Politechnice Białostockiej w szczególności. Laureaci konkursu uzyskują prawo do podjęcia studiów stacjonarnych na dowolnie wybranym kierunku Wydziału Mechanicznego lub Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej z pominięciem konkursu świadectw, pod warunkiem, że w terminach zgodnych z harmonogramem rekrutacji w roku zdania egzaminu maturalnego: zapisze się na wybrany kierunek studiów w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów oraz złoży komplet dokumentów wymaganych od kandydata na studia wraz z oryginałem dokumentu wydanego przez organizatora konkursu poświadczającego uzyskanie statusu laureata.
Szczegóły na stronie EL-ROBO-MECH.