Konferencja Naukowo-Techniczna TEFEN2020

wrzesień 14

Wydział Elektryczny

10:00-17:00

III Konferencja Naukowo-Techniczna „Technologie Efektywności Energetycznej” TEFEN 2020 obejmująca problematykę efektywności energetycznej, OZE, elektromobilności i ochrony środowiska odbędzie się14 września.

Konferencja prowadzona będzie w trybie zdalnym poprzez platformę Microsoft Teams. Udział w konferencji jest bezpłatny. Rejestracja uczestników na stronie poprzez formularz rejestracyjny

Celem konferencji jest dyskusja naukowa i część warsztatowa z udziałem przedstawicieli środowisk: akademickich, eksperckich, administracji publicznej oraz branży energetycznej.

Tegoroczna edycja konferencji będzie obejmowała obszar tematyczny:

• efektywność energetyczna instalacji,
  • wpływ OZE na efektywność energetyczną,
  • efektywne energetycznie budownictwo i architektura,
  • elektromobilność,
  • technologie SMART.

Prezentacje multimedialne powinny trwać 15 minut i należy je przygotować do dnia 12 września 2020 oraz wysłać na adres tefen@pb.edu.pl.  Artykuły pokonferencyjne publikowane będą bezpłatnie w czasopiśmie branżowym (6 pkt). Planowane jest również wydanie pokonferencyjnej recenzowanej monografii naukowej w języku angielskim.

Więcej informacji o konferencji na stronie TEFEN.

Organizatorzy:

• Wydział Elektryczny Politechniki Białostockiej,