Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy – zakończenie naboru

luty 28

online

Do 28 lutego 2021 r. potrwa rekrutacja uczestników kolejnej edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego (EUD) w Białymstoku, prowadzonego przez Wydział Inżynierii Zarządzania PB.

Tak jak w przypadku poprzednich edycji do podjęcia studiów zaproszeni są uczniowie 5. i 6. klas szkół podstawowych z Białegostoku i okolic.

EUD to bezpłatne spotkania o tematyce ekonomicznej dostosowane do potrzeb dwunastolatków i trzynastolatków.

W tym semestrze spotkania będą odbywać się w środy, w godzinach od 17:00 do 18:30 z wykorzystaniem platformy MS Teams.

Opiekunowie młodzieży zainteresowanej udziałem w zajęciach proszeni są o wypełnienie na stronie internetowej formularza zgłoszeniowego

Działalność EUD na WIZ PB koordynuje dr Marta Jarocka.

Więcej informacji na: wiz.pb.edu.pl/2021/02/15/rekrutacja-ekonomiczny-uniwersytet-dzieciecy-2